https://pixel.fasttony.com/590a4d2b920f47d991a49514084d9839
25 lat OVB w Polsce
OVB w 2018 roku obchodzi 25 jubileusz działalności w Polsce. Spoglądając w przeszłość możemy zobaczyć drogę naszej firmy. OVB charakteryzują następujące filary:


 1) Międzynarodowość i stabilność 
Spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych we Frankfurcie, jest obecna w 14 krajach, a wiedza przechodzi między tymi krajami. Możemy uczyć się od lepszych.

2) Obiektywne doradztwo
Mamy bardzo szerokie spektrum partnerów, dające nam bezpieczeństwo, wygodę i komfort pracy z klientem. Jeśli klient pyta o dane rozwiązanie to z bardzo dużym prawdopodobieństwem wiem, że nasi doradcy mają takie rozwiązanie i nie muszą dostosowują oferty pod to, co jest dostępne, a pod realne potrzeby Klienta

3) Doświadczenie i wiedza
Mamy wiedzę i doświadczenie 50 lat funkcjonowania na rynkach zachodnich, na rynku niemieckim, który jest dużo bardziej rozwinięty niż polski, pewność wypłaty prowizji i bezpieczeństwo bieżącej współpracy. Centrala u nas zajmuje się back office’m a sieć sprzedaży zajmuje się sprzedażą i rekrutacją, dzięki czemu współpracownicy mają od tego odciążoną głowę. Taki model biznesowy sprawdza się od 50 lat i funkcjonuje wspaniale. 
Najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia się na tego typu sytuację jest wykupienie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. W momencie wykrycia nowotworu towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci klientowi określoną sumę pieniędzy. Klient sam zdecyduje o tym, w jaki sposób spożytkuje otrzymane środki. 
Inwestycja w pracownika
Rozwój osobowy współpracowników stawiamy na pierwszym miejscu. Większość ludzi nie przychodzi do pracy tylko po to, żeby zarabiać pieniądze, ale po to, żeby pomnażać swoje zyski. To oczywiście jest ważne, ale najważniejszy, w momencie, kiedy już nasze podstawowe potrzeby są zabezpieczone, jest rozwój osobisty.

Swoich pracowników wspieramy poprzez szkolenia prowadzone przez praktyków. Tworzą je osoby, które zaczynały w OVB od stopnia reprezentanta, a następnie osiągnęły, na skutek mniej lub bardziej ciężkiej, ale świadomej pracy, stopień dyrektora krajowego czy regionalnego.
Studia są mocno teoretyczne – młodzi ludzie rozpoczynający przygodę z OVB mają szansę otrzymać rzeczywistą wiedzę o rynku, praktyki pracy z klientem, egzamin państwowy jakim jest egzamin KNF. Ponadto mogą zarobić dodatkowe pieniądze oraz nauczą się jak budować swoją firmę. Jest to całkowicie możliwe i mamy bardzo wiele przykładów takich osób. 
Strategia Evolution 2022
Mamy teraz 2018 rok, powstaje wiele nowych ustaw, które regulują rynek usług finansowych, a ludzie pracujący w wielu mniejszych firmach stoją przed wyzwaniem. Wiele rzeczy się teraz zmienia na świecie. Światowe trendy związane z zarabianiem pieniędzy wspierają naszą firmę również w związku z naszym modelem biznesowym. OVB prowadzi projekt Strategia Evolution 2022. Jego celem jest nakierowanie firmy na pokolenie Y, czyli na młodych. 

OVB jest nowoczesną firmą, o czym świadczy fakt, że tak długo utrzymuje się na rynku. Bez ewolucji firma nie osiągnęłaby takich sukcesów. Dostosowujemy się do potrzeb klientów, jak i współpracowników. Rozwijamy się i zmieniamy słuchając rynku, dostosowując się do niego i żyjąc w zgodzie z sytuacją rynkową. Tak funkcjonujemy z wielkim sukcesem od lat 50 i wiem, że kolejne 50 lat też podziałamy.

Dziękuję za zainteresowanie
Dariusz Halczok Dyrektor Krajowy dla OVB
kontakt 517 682 682 
Get This Amazing Product Below:
Step 1: Contact
Step 2: Shipping Address
Shipping:
Step 3: Payment Information
Item
Price
$0.00
Credit Card Number:
CVC Code:
Expiry Month:
Expiry Year:

ONE TIME OFFER ($997): Lets face it. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In condimentum aliquam arcu, ut pharetra nunc feugiat in. Nam tempor dui non mi mollis vulputate. Donec fermentum arcu ac mauris placerat, quis mattis mi porttitor. Nulla condimentum felis lacus, eu viverra dui congue a. Proin vel augue eu diam egestas finibus quis in ante. Duis at diam blandit, ultricies tellus at, mattis risus. Proin iaculis lectus at aliquet imperdiet.

Copyright © 2017 - Dariusz Halczok