https://pixel.fasttony.com/590a4d2b920f47d991a49514084d9839
Jak zabezpieczyć się na okoliczność zachorowania?
Rocznie u stu pięćdziesięciu tysięcy osób Polsce zostaje zdiagnozowany nowotwór. Ponad sześćdziesiąt procent rent z tytułu niezdolności do pracy do 40 roku życia to wypłaty z powodu zawału serca lub udaru mózgu. Obecnie jesteśmy w stanie wyleczyć wiele chorób, lecz często potrzeba dużych środków i wsparcia rodziny. Jak sfinansować leczenie nowotworu lub poważnego zachorowania w dzisiejszym programie Finanse z Ludzką Twarzą.


Jak w Polsce można zabezpieczyć się na okoliczność wykrycia nowotworu? 
Najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia się na tego typu sytuację jest wykupienie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. W momencie wykrycia nowotworu towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci klientowi określoną sumę pieniędzy. Klient sam zdecyduje o tym, w jaki sposób spożytkuje otrzymane środki. 
Jakie mogą to być kwoty i za co firma ubezpieczeniowa może zapłacić chorej osobie?
Wszystko zależy od potrzeb klienta oraz jego możliwości finansowych. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest polisa z tytułu wykrycia nowotworu, raka. W przypadku, np. ubezpieczenia się na 150 000 zł, klient płaci ok 130 zł rocznie. Istnieją również polisy, w których firma ubezpieczeniowa pokryje koszty leczenia, które mogą wynieść nawet milion euro! Koszt takiego ubezpieczenia wynosi od 60 do 100 zł miesięcznie. 
Czy ubezpieczyciel może nam pomóc w kwestiach formalnych?
Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe mają w swojej ofercie usługi Assistance, usługi MediPlanu. Część firm po prostu organizuje to leczenie, czyli prowadzi klienta krok po kroku, od momentu, w którym została zdiagnozowana choroba. W przypadku, gdy leczenie nie może odbyć się w Polsce, przy wykupieniu odpowiedniej polisy, ubezpieczyciel pomoże nam zorganizować leczenie za granicą, co może uratować nam życie
Na co może liczyć osoba posiadająca polisę, u której wykryto nowotwór?
Jest szereg świadczeń, które można uzyskać w przypadku diagnozy choroby nowotworowej. Przede wszystkim większe świadczenie na  natychmiastowe leczenie, dodatkowo środki na leczenie specjalistyczne, takie jak chemioterapia, czy radioterapia. Oprócz tego można również uzyskać rentę z tytułu niezdolności do pracy. Jeżeli zaistnieje konieczność leczenia za granicą w specjalistycznych placówkach, odpowiednia polisa pokryje jego koszty. 
Na co zwrócić uwagę wybierając polisę w razie poważnego zachorowania?
Wybierając polisę należy przede wszystkim zwrócić uwagę na wysokość świadczenia oraz jego zakres (w przypadku jakiej choroby polisa zapewni nam wypłatę środków oraz, czy ich wysokość wystarczy, aby powrócić do zdrowia). 
Jak zabezpieczyć się na wypadek długotrwałego zachorowania?
W przypadku, gdy nasze leczenie trwa tygodniami otrzymujemy pieniądze z ZUS-u, jednak są one niewielkie. Aby zabezpieczyć się przed taką sytuacją można wykupić ubezpieczenie rentowe. Jeżeli ZUS przyzna choremu rentę lub zasiłek rehabilitacyjny, to równolegle będzie on otrzymywał pieniądze ze swojej polisy. Przykładowo może to być 3000 zł miesięcznie. Koszty takiej polisy są dziesięciokrotnie mniejsze od tego, co musimy płacić w ZUS-ie. Aby uzyskać prywatną rentę w wysokości 2000 zł, wystarczy płacić 40-50 zł miesięcznie. 
Jakie przykładowe choroby poza nowotworami może obejmować polisa od zachorowań?
  •  Zawał serca
  •  Udar mózgu
  •  Niewydolność nerek
  •  Przeszczep dużych narządów
  •  Poważne oparzenia

Co należy zrobić, aby wykupić taką polisę? 
Należy spotkać się z doradcą ubezpieczeniowym i ustalić jakie parametry ubezpieczenie będą dla nas istotne. Następnie podpisujemy wniosek. Większość towarzystw ubezpieczeniowych zawiera w nim pytanie, czy już nie jesteśmy chorzy (osoby, które już chorują nie mogą się ubezpieczyć). Kolejnym krokiem jest zapłacenie składki, po dokonaniu płatności polisa zaczyna obowiązywać. 
 

Wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej: 
  •  Nowotwory niezłośliwe
  •  Choroba zdiagnozowana przed podpisaniem polisy 
Dziękuję za zainteresowanie
Dariusz Halczok Dyrektor Krajowy dla OVB
kontakt 517 682 682 
Get This Amazing Product Below:
Step 1: Contact
Step 2: Shipping Address
Shipping:
Step 3: Payment Information
Item
Price
$0.00
Credit Card Number:
CVC Code:
Expiry Month:
Expiry Year:

ONE TIME OFFER ($997): Lets face it. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In condimentum aliquam arcu, ut pharetra nunc feugiat in. Nam tempor dui non mi mollis vulputate. Donec fermentum arcu ac mauris placerat, quis mattis mi porttitor. Nulla condimentum felis lacus, eu viverra dui congue a. Proin vel augue eu diam egestas finibus quis in ante. Duis at diam blandit, ultricies tellus at, mattis risus. Proin iaculis lectus at aliquet imperdiet.

Copyright © 2017 - Dariusz Halczok