https://pixel.fasttony.com/590a4d2b920f47d991a49514084d9839
Jak dobrze ubezpieczyć swoje dziecko?
Kup polisę online
Jak możemy się zabezpieczyć na okoliczność różnych "niebezpiecznych przygód", które mogą przydarzyć się naszym dzieciom?

Na pierwszych szkolnych wywiadówkach, zebraniach pojawia się informacja o konieczności zapłacenia ubezpieczenia dla naszych pociech. Jak wynika z raportu KNF wszystkie ubezpieczenia w szkołach są bardzo tanie, ale mają bardzo niskie świadczenia. W dzisiejszym odcinku dowiecie się Państwo o wolności wyboru ubezpieczeń oraz o tym, jak znaleźć dobrą polisę dla swojego dziecka.
Najważniejsze, aby mieć polisę dopasowaną do potrzeb naszej rodziny, stylu spędzania wolnego czasu i przede wszystkim aktywności naszego dziecka. 
Czy ubezpieczenie szkolne jest obowiązkowe? 
Ubezpieczenie szkolne nie jest obowiązkowe! Jest to jednak rozwiązanie wielu rodzicom najlepiej znane. Jest również najprostsze - wszelkich formalności dopełnia za nas szkoła. Należy pamiętać, że nie jest to jedyny sposób na zabezpieczenie swojego potomka. Warto pomyśleć o tym, aby ubezpieczenie naszego dziecka faktycznie zabezpieczało konsekwencje różnych wypadków. Przeciętna suma ubezpieczenia w polisie na życie dla dziecka na nieszczęśliwe wypadki wynosi 10 000 zł. Możemy się łatwo domyślić, że w przypadku poważnych powikłań taka kwota nie pokryje wszystkich kosztów związanych z leczeniem.
Na co należy zwrócić uwagę wybierając polisę NNW dla dziecka?
 Bardzo ważna jest suma ubezpieczenia, od której zależą świadczenia i odszkodowanie. Jeżeli suma ubezpieczenia wynosi 10 000 zł, za jeden 1% uszczerbku dziecko dostanie 100 zł. Jeżeli ta kwota wynosiłaby 100 000 zł, dziecko otrzymałoby 1000 zł za ten sam procent uszczerbku. Kolejna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę, to wyłączenia. W większości ubezpieczeń jest wyłączenie na uprawianie sportu, w trakcie którego dzieci najczęściej ulegają wypadkom. Wybierając polisę warto również sprawdzić, czy zawiera ona poniesienie kosztów za rehabilitację. Istotne może być również to, czy i w jakim zakresie ubezpieczenie będzie obowiązywać poza granicami Polski.
Co gwarantuje nam dobra polisa?
  • Środki na leczenie
  •  Odszkodowanie
  •  Opłacenie korepetycji
  •  Usługi Assistance
  •  Suma adekwatna do koszów leczenia
  •  Zakup środków ortopedycznych


Jak wyglądają formalności związane z wykupieniem odpowiedniej polisy?
Warto skontaktować się z doradcą, który przeprowadzając z nami rozmowę wywnioskuje, jaka polisa będzie najodpowiedniejsza. Inne ubezpieczenie będzie odpowiednie dla dziewczynki grającej całymi dniami na pianinie, a inne dla młodego sportowca. 
Czy polisa dla dziecka to duży wydatek?
 
Koszty takiej polisy zaczynają się od 30 zł na rok, a kończą na 100 zł miesięcznie (jest to już wariant premium, w którym dziecko ma zabezpieczenie na milion euro). 
Get This Amazing Product Below:
Step 1: Contact
Step 2: Shipping Address
Shipping:
Step 3: Payment Information
Item
Price
$0.00
Credit Card Number:
CVC Code:
Expiry Month:
Expiry Year:

ONE TIME OFFER ($997): Lets face it. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In condimentum aliquam arcu, ut pharetra nunc feugiat in. Nam tempor dui non mi mollis vulputate. Donec fermentum arcu ac mauris placerat, quis mattis mi porttitor. Nulla condimentum felis lacus, eu viverra dui congue a. Proin vel augue eu diam egestas finibus quis in ante. Duis at diam blandit, ultricies tellus at, mattis risus. Proin iaculis lectus at aliquet imperdiet.

Dziękuję za zainteresowanie
Dariusz Halczok Dyrektor Krajowy dla OVB
kontakt 517 682 682 
Copyright © 2017 - Dariusz Halczok