https://pixel.fasttony.com/590a4d2b920f47d991a49514084d9839
Jak zmniejszyć koszty kredytów?
Kredyt możemy wziąć praktycznie na wszystko. Mamy mnóstwo możliwości korzystania z kredytów gotówkowych, limitów w karcie kredytowej, leasingów, czy kredytów hipotecznych. Dzięki Finansom z Ludzką Twarzą dowiecie się, jak zaoszczędzić na kredytach, nie dać się złapać w różnego rodzaju pułapki i w jaki sposób wykorzystać kredyt hipoteczny, aby płacić niższe oprocentowanie. 

Jakie są najczęstsze pułapki przy kredytach gotówkowych?

Biorąc kredyt gotówkowy trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na kwestię związaną z rzeczywistą stopą oprocentowania. Czasami przez ukryte koszty oprocentowanie może wynieść nawet 70%. Zawsze należy wziąć pod uwagę to ile faktycznie trzeba oddać pieniędzy w stosunku do tego, co się pożyczyło. 
Co zrobić, aby rata kredytu była mniejsza? 
W większości przypadków warto zamienić wszystkie swoje zobowiązania na kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką. Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest zawsze niższe niż kredytów gotówkowych. W dodatku zamiast raty 2000 zł na 5 lat, mamy ratę wynoszącą 600 zł, którą płacimy przez 30 lat. Oczywiście w sumie zapłacimy wówczas więcej, ale będziemy mogli zaoszczędzić pieniądze, które pozwolą nam się uchronić od zaciągania nowych zobowiązań. 
Na co warto zwrócić uwagę podpisując umowę? 
 Przede wszystkim na oprocentowanie rzeczywiste - RSSO, które można znaleźć na każdej umowie. Jeżeli jest ono wyższe niż 10%, to trzeba mocno rozważyć zaciągnięcie kredytu. Warto również sprawdzić, czy można zmienić ubezpieczenie kredytu na prywatne. 
A co z kredytami z dopłatą państwa? 
Rządowy program "Rodzina na swoim" polegał na tym, że przez 8 lat państwo dopłacało rodzinom biorącym udział w projekcie połowę odsetek. Prze pierwsze 8 lat raty kredytu były więc stosunkowo niskie, jednak po upływie tego czasu ich wysokość gwałtownie wzrosła. Istnieje możliwość zamienienia tego kredytu na inny w swoim banku lub przeniesienia go do konkurencji. Warto skontaktować się w tej sprawie z doradcą.
Jak można pomóc osobom korzystającym z kilku kredytów? 
Weźmy pod uwagę właściciela firmy, który ma wiele wydatków: leasingi, kredyty obrotowe, stałe zobowiązania (pensje pracowników) - w przypadku utracenia płynności finansowej w przedsiębiorstwie pojawia się duży problem. Można wtedy zmniejszyć raty kredytowe konsolidując wszystkie zobowiązania i uzyskując dodatkowe środki dla firmy.
Czy konsolidując kredyty można odzyskać zapłacone wcześniej prowizje? 
 
Stosunkowo niedawno pojawiła się nowa ustawa o kredycie konsumenckim, która umożliwia odzyskanie części zapłaconych opłat. Często część opłat, np. ubezpieczenie jest opłacana z góry. Jeśli kredyt zostanie spłacony wcześniej mamy prawo odzyskać pieniądze za lata, w których już nie będziemy go spłacać. 
Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? 
 Wbrew pozorom można i to w bardzo łatwy sposób. Wystarczy dostarczyć notariuszowi zaświadczenie od banku o wysokości kredytu. Notariusz dopilnuje, aby pieniądze uzyskane ze sprzedaży mieszkania w pierwszej kolejności pokryły kredyt. 
Dlaczego kredyt zabezpieczony hipoteką jest najtańszy? 
Po pierwsze kredyty hipoteczne są spłacane rzetelniej. Niespłacanych kredytów jest 2-3 %. Po drugie dla banku jest to dodatkowe zabezpieczenie w przypadku, gdyby kredyt nie był spłacany.  
Co w przypadku, gdy spłacimy coś przed czasem? 
Należy sprawdzić, czy istnieje możliwość, aby odzyskać część pieniędzy. Trzeba też pamiętać o tym, aby uzyskać zaświadczenie z banku, że kredyt został spłacony. 
Dziękuję za zainteresowanie
Dariusz Halczok Dyrektor Krajowy dla OVB
kontakt 517 682 682 
Get This Amazing Product Below:
Step 1: Contact
Step 2: Shipping Address
Shipping:
Step 3: Payment Information
Item
Price
$0.00
Credit Card Number:
CVC Code:
Expiry Month:
Expiry Year:

ONE TIME OFFER ($997): Lets face it. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In condimentum aliquam arcu, ut pharetra nunc feugiat in. Nam tempor dui non mi mollis vulputate. Donec fermentum arcu ac mauris placerat, quis mattis mi porttitor. Nulla condimentum felis lacus, eu viverra dui congue a. Proin vel augue eu diam egestas finibus quis in ante. Duis at diam blandit, ultricies tellus at, mattis risus. Proin iaculis lectus at aliquet imperdiet.

Copyright © 2017 - Dariusz Halczok